Ako hladný sýtemu neverí

Väčšina z vás iste dobre pozná porekadlo o tom, ako sýty hladnému neverí. V našom prípade však táto slovná hračka platí presne naopak. Online donáška jedla NiečoPodZub.sk totiž vznikla práve vtedy, keď sme boli jednoducho hladní.

Áno, presne tak. Myšlienka a motivácia vytvoriť naozaj kvalitný donáškový portál vznikla práve preto, že vo chvíli, keď nás prepadol naozaj veľký hlad, sme neboli schopní vygoogliť žiadnu poriadnu stránku, ktorá by nám ponúkala praktické a rýchle riešenie. Hladomor je seriózny problém a my sme ho rozhodne naším hladovaním nijako nechceli zhoršovať. Preto sme si povedali: “a dosť! Musíme to vziať do vlastných rúk.” Tak sa aj stalo a vznikla online donáška jedla NiečoPodZub.sk.

Tento projekt nám prirástol k srdcu a pre NiečoPodZub.sk sme spravili naozaj maximum. Samotný hlad bol pre nás tým najväčším motivátorom. Keby sme sa do toho celého pustili bez toho, aby sme si tým nekonečným hladom a pocitom gastronomickej beznádeje prešli, určite by online donáška jedla NiečoPodZub.sk nebola taká, akou je dnes. A určite by ste nám celý tento projekt neuverili. Pretože ako už v samotnom titulku napovedáme, v tomto prípade hladný sýtemu neverí.

Donáška jedla NiečoPodZub.sk

Niečo z našeho blogu

  • Novoročné predsavzatia
    Novoročné predsavzatia

    Veríme, že ste si všetci vianočné sviatky a nový rok užili doslova do sýtosti. Rodina, priatelia a dobré jedlo k tomuto obdobiu jednoducho…

  • December, čas vianočných sviatkov a dobrého jedla
    December, čas vianočných sviatkov a dobrého jedla

    Posledný mesiac kalendárneho roka je pre každého špecifický. December je typický príjemnou atmosférou vianočných sviatkov a príchodom nového roka.…